Devil May Cry 3d

Zrzut ekranu z aplikacji:
Devil May Cry 3d
Szczegóły do ​​uzgodnienia:
Wersja: 1.0
Filmu: 7 Dec 10
Wywoływacz: Devilmaycry
Licencja: Wolny
Popularność: 5305
Rozmiar: 2211 Kb

Rating: 2.3/5 (Total Votes: 47)

Devil May Cry 3d , Gra przedstawia ciężką bitwę między siłami zła i potężnego bohatera & ndash; postać kontrolujemy. Tym razem to nie tylko Dante (oryginalny bohater), ale dwie osoby zamiast:. Ww Dante oraz Nero, który pojawia się w tym demo i nie ma nic wspólnego z płonącego narzędzie CD

Celem w grze polegają na wykonaniu kilku misji, zbierając przedmioty i oczywiście, zabijając wszystkich złych stworzeń, które znajdziesz na swojej drodze do bossa. A najlepsze w tym meczu to właśnie te walki przeciwko demonom, potworów i innych dziwnych istot żywych. Będąc Hack and slash przygody, Devil May Cry 4 skupia się na bliskich walk i pozwala wykonywać niezwykłe ruchy i niesamowite combo z mieczem i nowej potężnej broni, Devil Bringer. Plus, bitwy posiadają ciężko bijące w tle muzykę, która przypomina mi Blade oryginalnej ścieżki dźwiękowej, a co tylko uczynić je bardziej ekscytujące.

Grafika w Devil May Cry są imponujące. Testowałem grę na komputerze z systemem Vista z DirectX 10, i mogę powiedzieć, że gra sprawia, że ​​większość zasobów komputera, co powoduje, piękne krajobrazy, realistyczne efekty świetlne i płynne ruchy.



Podobne programy

Heroes of war
Heroes of war

23 Feb 13

Kidnap
Kidnap

31 Oct 11

Counter Terrorism
Counter Terrorism

30 Jan 13

Komentarze do Devil May Cry 3d

Komentarze nie znaleziono
Dodaj komentarz
Włącz zdjęć!